TapZadzwoń! DirectionsDojazd

Wygrane Procesy

Przykłady odszkodowań, które nasza kancelaria uzyskala w przeszlosci:


$3,000,000 – Rockland County

Pracownik budowlany upadl z dużej wysokości i niemal natychmiast umarl w wyniku obrażeń – smierć ofiary wypadku wyklucza zazwyczaj możliwość dochodzenia roszczeń zwiazanych ze swiadomym bólem i cierpieniem takiej osoby. W wyniku doznanych obrażeń ciala osoba ta cierpiała przez okres zaledwie kilku sekund. Dzięki dogłębnej analizie wielu ekspertów i dobrego przygotowania merytorycznego procesu przez naszą kancelarie byliśmy w stanie uzyskać znaczace odszkodowanie dla zony zmarlego oraz dwojki jego nieletnich dzieci. Dodatkowo rodzina zmarlego nie musiala dzieki naszym wysilkom oddac zadnych pieniedzy z tytulu benefitow jakie otrzymali oni po smierci meza oraz ojca z ubezpieczenia Workers’ Compensation.

$2,200,000.00 – Kings County

Poszkodowany pracownik budowlany spadl z rusztowania i doznal obrazen kregoslupa oraz kolana wymagajace pozniej operacji. W sprawie tej nie tylko wywalczylismy dla naszego klienta bardzo wysokie odszkodowanie ale rowniez bylismy w stanie wynegocjowac to ze klient nie musial oddac do ubezpieczenia Workers’ Compensation kilkuset tysiecy dolarow ktore wczesniej otrzymal w wyniku wyplat za stracone zarobki oraz za rachunki zwiazane z jego leczeniem.

$2,100,000 – Kings County

Pracownik budowlany spadł z drabiny w wyniku wybuchu na placu budowy. W wyniku upadku poszkodowany musiał przejść miedzy innymi operacje kręgosłupa. Proces w tej sprawie trwał blisko miesiąc i wymagal przedstawienia zeznan wielu ekspertow medycznych jak również bieglych z zakresu rehabilitacji zawodowej, planowania kosztow medycznych na przyszlosc jak rowniez ekonomisty.

$1,900,000 – New York County

Byla to niezwykle prestizowa sprawa cywilna zakonczona przez nasza kancelarie nie tylko zwyciestwem na sali sadowej na Manhattanie, ale rowniez jeszcze wiekszym sukcesem jaki odnieslismy dzieki tej sprawie w najwyzszym Sadzie Apelacyjnym Stanu Nowy Jork w Albany. Sprawa ta dotyczyla pracownika budowlanego ktory został uderzony w głowę przez dwie spadające rury. Poszkodowany odniósł obrażenia odcinka szyjnego kręgosłupa, które wymagały interwencji chirurgicznej. Dzieki ogromnemu sukcesowi jaki odnieslismy w Albany, prawo dotyczace tego typu wypadkow zostalo zmienione na korzysc osob poszkodowanych w kazdym sadzie stanu Nowy Jork.

$1,810,000 – Queens County

Robotnik budowlany wypadł z rusztowania zawieszonego na 23 pietrze wewnętrz budynku. Nie upadł na ziemię, lecz zawisl na linie zabezpieczającej, którą był przewiązany w momencie wypadku. W wyniku doznanych obrażeń musiał poddać się między innymi dwuetapowej operacji odcinka szyjnego kręgosłupa. Sprawa wymagała przeprowadzenia aż trzech osobnych procesów aby na koncu uzyskac pozytywny rezultat dla naszego klienta.

$1,750,000 – Kings County

Pracownik budowlany doznał obrażeń kręgosłupa wymagających operacji, po tym jak spadły na niego pustaki niewłaściwie ustawione na palecie. Właściciel budynku na terenie którego nastąpił ten wypadek nie miał ubezpieczenia. Zaraz po wypadku chciał sprzedać całą posesję aby uniknąć odpowiedzialności za pokrycie odszkodowania. Z tego powodu nasza kancelaria musiała ropocząć przeciwko niemu dodatkowy proces, aby powstrzymać tą sprzedaż. W ten sposób zabezpieczyliśmy jego majątek do przyszłej egzekucji wygranej naszego klienta. Sprawa ta w efekcie zakończyła się ugodą na dokładnie tą samą kwotę. Warto dodać że w tej sprawie prowadziliśmy łącznie cztery procesy aby zabezpieczyć właściwie interesy naszego klienta.

$1,600,000 – New York County

Pracownik budwlany doznał obrażeń ciała w czasie usuwania grzejników ściennych w lobby pewnego budynku. W momencie kiedy zdejmował jeden z nich z nich ze ściany, metalowa płyta znajdująca się pomiędzy grzejnikiem a ścianą runęła na grzejnik przewracając go na tegoż pracownika. Doznał on obrażeń prawego kolana i kostki wymgające operacji.

$1,500,000 – Queens County

Powód doznał obrażeń w wyniku uderzenia spadającym pojemnikiem wypelnionym materialami budowlanymi. W wyniku uderzenia doznal złamania nogi oraz obrazen kręgosłupa, co wiązało się z koniecznością przeprowadzenia operacji chirurgicznej. Uzyskane odszkodowanie było mozliwe dzięki procesowi mediacji i wymiany wielu ekspertyz sądowych pomiędzy stronami procesowymi a także przedstawienia ilustracji medycznych obrazujacych obrazenia ciala jakich nasz klient doznal w wyniku wypadku. Pomogło to zobrazować i uświadomić pozwanym powagę doznanych obrażeń, jak rowniez przyspieszyc proces pozytywnego zakonczenia tej sprawy.

$1,100,000 – Queens County

Powód upadł z drabiny i doznał obrażeń lewego nadgarstka, kręgosłupa i lewego kolana. Udany proces mediacji z pozwanym zagwarantowały naszemu klientowi powyższą kwotę odszkodowania.

$845,000.00 – Kings County

Powód upadł doznajac obrażeń ręki oraz kręgosłupa, co spowodowało konieczność przeprowadzenia późniejszych operacji.

$750,000.00 – Queens County

Powód spadł z rusztowania i doznał obrażeń kolana wymagających operacji a także rany szarpanej na twarzy.

Prosze pamietac, że wszcześniejsze wygrane przez nas procesy nie gwarantują wypłaty podobnych odszkodowań w przyszłości. Jednakże w przypadku zlecenia kancelarii The Platta Law Firm prowadzenia sprawy cywilnej, możecie oczekiwać Panstwo takiej samej uwagi, dbałości oraz poświęcenia wszelkich niezbednych środków, potrzebnych do osiągniecia najlepszych dostępnych prawem wyników.


Odszukaj sprawę

Aby odnaleźć swoją sprawę o odszkodowanie wpisz jej numer na przykład: 12345/2012


Skontaktuj się z nami
© 2014 "The Platta Law Firm, PLLC" | All right reserved